Bestyrelsen
Klik for stort billede....
   
Formand
Maibritt Rosenkilde
Tlf. 2966 0367
formand@hjrk.dk 
Ansvarsområder:
- Medarbejdersamtaler
- Stald
- Ridefysioterapi
- Springundervisning
- Samfundstjenere
Klik for stort billede....
   
Næstformand
Torben Zeeberg
Tlf. 2571 7225
torben.zeeberg@hjrk.dk
Ansvarsområder
- Bygninger
- Traktorer
- Folde
Klik for stort billede....
   
Kasserer
Knud Elkjær
Tlf. 2078 7989
kasserer@hjrk.dk
Ansvarsområder:
- Regnskab
- Regninger
- Facilitetskort
- Løn til ansatte
Klik for stort billede....
   
Sekretær Ansvarsområder
Elisabeth Frederiksen
Tlf. 2182 8146
elisabeth.frederiksen@hjrk.dk
- Dagsordener
- Referater
- Medlemsmøder
- Udvalg
Klik for stort billede....
   
Menigt medlem Ansvarsområder
Janni Midtgaard
Tlf.: 6060 2466
(Træffes bedst efter kl. 15:00)
janni.midtgaard@hjrk.dk
- Fodervagter
- Ydelsesskema
- Elevafdeling
- Elevheste
- Udleje af elevheste
 
Supleanter
 
1. suppleant: Anna Furholt
2. suppleant: Pernille
 
Søgning
Søg
Kontakt ang. stald og daglig drift
Staldmester
Dennis Christensen
Tlf. 2082 5214
dennis.christensen@hjrk.dk
Kontakt ang. Ridefys.
Helle Nedergaard
Tlf.: 2521 9571

Jette Flarup
Tlf.: 2345 7054
Kontakt ang. undervisning:
Janni Midtgaard
Tlf.: 6060 2466
janni.midtgaard@hjrk.dk