Undervisere
Klik for stort billede....
   
Enetimer dressur
Charlotte Man Poulsen
Tlf. 6083 7732
charlotte.man@hjrk.dk
 





 
 
Klik for stort billede....
   
Elevhold
Daniella Rosenkilde
Tlf. 4091 3502
daniella.rosenkilde@hjrk.dk
Klik her for info






 
 
Klik for stort billede....
   
Elevhold
Dennis Christensen
Tlf. 2082 5214
dennis.christensen@hjrk.dk
 






Giver enetimer efter behov.
 
Klik for stort billede....
   
Elevhold
Kamilla M. Jakobsen
Tlf. 3062 5106
kamilla.mj@hjrk.dk  
Klik her for info






 
 
Klik for stort billede....
   
Enetimer dressur
Karin Lindved
Tlf. 2144 8648
karin.lindved@hjrk.dk
Klik her for info






 
 
Klik for stort billede....
   
Elevhold
Mathilde Stær
Tlf. 2860 2807
mathilde.staer@hjrk.dk
Klik her for info






 
 
Klik for stort billede....
   
Springunderviser
Morten Nielsen
Tlf. 2012 9452
morten.nielsen@hjrk.dk
Klik her for info






 
 
 
Søgning
Søg
Kontakt ang. stald og daglig drift
Staldmester
Dennis Christensen
Tlf. 2082 5214
dennis.christensen@hjrk.dk
Kontakt ang. Ridefys.
Helle Nedergaard
Tlf.: 2521 9571

Jette Flarup
Tlf.: 2345 7054
Kontakt ang. undervisning:
Janni Midtgaard
Tlf.: 6060 2466
janni.midtgaard@hjrk.dk